Užsakyti telefonu 24/7 +37067198888

Paėmimo informacija

Grąžinimo informacija

Informacija apie transporto nuomos kompanija Baltic Travel

www.carsrental.lt yra UAB „Baltic Travel“ priklausanti platforma, kurioje labai paprasta atlikti transporto rezervacija internetu per kelias akimirkas. Tereikia išsirinkti tinkanti modelį, užpildyti reikalingą informaciją bei įvykdyti apmokėjimą jums patogiausiu būdu. Esame viena iš pirmaujančių automobilių nuomos paslaugas teikiančių kompanijų vietos rinkoje. Turime galimybę pasiūlyti naujausius automobilių modelius bei puikias kainas visoms automobilių grupėms, įskaitant prabangius automobilius, mikroautobusus bei automobilius su automatine pavarų dėže.

Automobilių nuoma

Išsinuomokite automobilį www.carsrental.lt ir mėgaukitės naujausių modelių saugiais bei patikimais automobiliais. Teikdami užsakymą, įtraukite bet kokį papildomą reikalingą priedą, GPS, visapusį draudimą be užstato, vaikišką kėdutę, stogo bagažinę ir tt. Mes laukiame jūsų atvykstant į mūsų automobilių nuomos biurą Vilniuje!

Ilgalaikė automobilių nuoma

Jeigu ketinate pasinaudoti automobiliu nuo 1 mėnesio iki 1 metų ar dar ilgesniam laikotarpiui, tačiau įsigyti neplanuojate, tuomet siūlome Jums rinktis ilgalaikės nuomos paslauga. Tai gerų sąlygų bei kainų garantas.

Keleivių pervežimas

Siūlome keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų komfortiškais įvairių klasių lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais ir dideliais patogiais autobusais. Tam visuomet yra pasiruošę mūsų kompanijos profesionalūs bei didelę vairavimo patirtį turintys vairuotojai. Visada laiku būsite pristatyti į oro uostą, viešbutį, konferenciją ar pan.

Papildomos paslaugos

Kadangi stengiamės, kad jūsų automobilių nuomos patirtis būtų kuo malonesnė, todėl www.carsrental.lt kartu su automobilių nuomos paslaugomis, mes teikiame platų papildomų paslaugų spektrą. Mes siūlome priedus, kurie padės Jums keliauti, tokius kaip GPS sistema ar sniego grandines. Turime reikalingą inventorių keliaujantiems su mažais vaikais ar kūdikiais, tai yra vaikiškos kėdutės, kurios atitinka Europos saugumo standartus. Taip pat siūlome ramybę užtikrinančią papildomą paslaugą, tai yra draudimas be atsakomybės. Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti visais užsakymų ir kitais klausimais bet kuriuo paros metu. Kartu su automobilių nuoma mes siūlome platų paslaugų ir daiktų pasirinkimą, kad jūsų automobilio nuoma būtų malonesnė.

Įvairių automobilių tipų nuomos pasiūla Vilniaus oro uoste

www.carsrental.lt siūlome išsirinkti automobilį nuomai iš didelio parko, kuriame automobiliai kasmet atnaujinami. Todėl pateikiame galimybę išsinuomoti automobilį remiantis Jūsų poreikiais. Turime ekonominių, šeimyninių, automatine pavarų dėže valdomų automobilių, mikroautobusų ...

Dažniausiai užduodami klausimai

Rezervacija dar neatlikta

Užsakyti ir rezervuoti automobilį galima internetu (užpildžius vairuotojo - užsakovo anketą), telefonu arba el. paštu. Automobilis yra rezervuotas tik tada, kai gaunamas Nuomininko rašytinis (el.paštu) patvirtinimas arba apmokėjimas. Automobilių spalva gali skirtis nuo internetinio puslapio nuotraukose esančių automobilių spalvų. Modelis gali skirtis nuo internetiniame puslapyje esančių automobilių modelių, bet turi atitikti tos pačios automobilio klasės arba turi būti aukštesnės klasės ir turi atitikti tokio pat automobilio charakteristikų (sėdimų vietų skaičius, durų skaičius, kondicionavimo sistema, greičių dėžė).
Klientų patogumui siūlome automobilius išsinuomoti kartu su papildomu inventoriumi, tokiu kaip stogų bagažine, vaikiška kėdute ar GPS navigacija. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti VISA, MASTERCARD, DISCOVER ir AMERICAN EXPRESS mokėjimo kortele PAYPAL mokėjimo sistemos pagalba. Klientas nemoka jokių papildomų mokesčių (kortelės mokesčių, apmokėjimo mokesčių). Taip pat galima atsiskaityti kitais mokėjimo būdais (banko pavedimu, grynais) iš anksto susisiekus ir sutarus su Nuomotoju. Užstatas (frančizes dydžio) autorizuojamas („užšaldomas“) iš kliento kortelės automobilio klientui perdavimo metu. Užstato (frančizes dydžio) dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir yra viešai skelbiamas internetinėje svetainėje. Autorizacijai atlikti priimamos VISA ir MASTERCARD mokėjimo kortelės.

Užsakymas patvirtintas

Užsakymo atšaukimas galimas ne vėliau kaip 24 val. iki užsakymo pradžios. Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkas turi pranešti apie atšaukimą Nuomotojui el.paštu. Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkui gražinama puse užsakymo sumos, jei užsakymo suma didesnė nei 100 EUR. Užsakymo patvirtinimo metu klientas turi galimybę pakeisti užsakymo duomenis suderinęs su Nuomotoju el.paštu. Klientų patogumui siūlome papildomai išsinuomoti inventorių, toki kaip stogo bagažinė, vaikiška kėdutė ar GPS navigacija.

Nuomos periodo metu

Nuomos periodo metu klientas turi galimybę pakeisti užsakymo duomenis suderinęs su Nuomotoju el.paštu. Klientų patogumui siūlome papildomai išsinuomoti inventorių, toki kaip stogo bagažinė, vaikiška kėdutė ar GPS navigacija. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais info@carsrental.lt 24 val/parą.

Turiu grąžinti automobilį

Grąžinimas kitu laiku/kitoje vietoje iš anksto suderinamas su Nuomotoju. Norėdami grąžinti nuomojamą automobilį kitame mieste ar šalyje nei Jūs išsinuomavote, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais info@carsrental.lt. Jeigu Nuomininkas grąžina automobilį vėliau nei nustatyta nuomos sutartyje, jis privalo sumokėti už papildomą nuomos laiką. Apie vėlesnį nei sutartyje nustatytą automobilio grąžinimo laiką, Nuomininkas iš anksto privalo apie tai informuoti Nuomotoją. Mokėjimą patvirtinančius dokumentus galime atsiųsti nurodytu el. paštu.

SSL sertifikatas