Cars Rental
Užsakyti telefonu 24/7 +37067198888

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma www.carsrental.lt - tai paprastas ir greitas būdas užsisakyti automobilį internetu visoje Lietuvoje. www.carsrental.lt yra automobilių nuomos platforma, kurioje labai paprasta atlikti transporto rezervaciją internetu per kelias akimirkas. Tereikia išsirinkti tinkanti modelį, užpildyti reikalingą informaciją bei įvykdyti apmokėjimą Jums patogiausiu būdu. Esame viena iš pirmaujančių automobilių nuomos paslaugas teikiančių kompanijų vietos rinkoje. Turime galimybę pasiūlyti naujausius automobilių modelius bei puikias kainas visų automobilių grupių, įskaitant prabangius automobilius, mikroautobusus bei automobilius su automatine pavarų dėže.

Svetainėje www.carsrental.lt siūlome išsirinkti automobilį nuomai iš didelio parko, kuriame automobiliai kasmet atnaujinami. Todėl pateikiame galimybę išsinuomoti automobilį remiantis Jūsų poreikiais. Turime ekonominių, šeimyninių, automatine pavarų dėže valdomų automobilių, mikroautobusų ...

Mes siūlome neprilygstamas kainas visų automobilių klasių. Visiškai nesvarbu kokie Jūsų lūkesčiai, mes pasirengę Jums padėti bet kokiu kelyje kilusiu klausimu!
Išsinuomokite automobilį www.carsrental.lt ir mėgaukitės naujausių modelių saugiais bei patikimais automobiliais. Teikdami užsakymą, įtraukite bet kokį papildomą reikalingą priedą, GPS, visapusį draudimą be užstato, vaikišką kėdutę, stogo bagažinę ir t.t.

Kadangi stengiamės, kad jūsų automobilių nuomos patirtis būtų kuo malonesnė, todėl svetainėje www.carsrental.lt kartu su automobilių nuomos paslaugomis, mes teikiame platų papildomų paslaugų spektrą. Mes siūlome priedus, kurie padės Jums keliauti, tokius kaip GPS sistema ar sniego grandines. Turime reikalingą inventorių keliaujantiems su mažais vaikais ar kūdikiais, tai yra vaikiškos kėdutės, kurios atitinka Europos saugumo standartus. Taip pat siūlome ramybę užtikrinančią papildomą paslaugą, tai yra draudimas be atsakomybės.

Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti visais užsakymų ir kitais klausimais bet kuriuo paros metu!

Atraskite Lietuvą su automobilių nuoma


Lietuva – pilna kultūros ir traukos taškų, kurie praturtins Jūsų kelionę ir leis patirti daugybę malonių įspūdžių. Aplankykite sostinę - Vilnių arba mėgaukitės Baltijos jūros bangų ošimu bekeliaudami po Neringos pušynus. Mėgaukitės išskirtinio grožio gamtos peizažais pro www.carsrental.lt automobilio langą ir pasilepinkite visomis šios šalies siūlomomis pramogomis. Apsilankykite išskirtinėse paveikslų parodose, muziejuose, pilyse, rezervuaruose bei gausybėje nacionalinių parkų, kurie džiugins išskirtinumu bei supažindins Jus su Lietuvos kultūra iš arčiau. Atraskite Lietuvą ir jos istoriją bei kultūrą bekeliaudami su mūsų automobiliais!

SSL sertifikatas