Cars Rental
Užsakyti telefonu 24/7 +37067198888

Dažniausiai užduodami klausimai

Šiame skyriuje mes pabandysime atsakyti į visus klausimus, kurie gali kilti nuomojant automobilį pas mus. Kad galėtumėte rasti teisingą atsakymą, prašome žemiau nurodyti, kurioje rezervacijos dalyje esate, nuo užsakymo pateikimo iki automobilio grąžinimo. Norėdami sužinoti atsakymus, sekite nuorodas:

Rezervacija dar neatlikta

Užsakyti ir rezervuoti automobilį galima internetu (užpildžius vairuotojo - užsakovo anketą), telefonu arba el. paštu.

Automobilių spalva gali skirtis nuo internetinio puslapio nuotraukose esančių automobilių spalvų. Modelis gali skirtis nuo internetiniame puslapyje esančių automobilių modelių, bet turi atitikti tos pačios automobilio klasės arba turi būti aukštesnės klasės ir turi atitikti tokio pat automobilio charakteristikų (sėdimų vietų skaičius, durų skaičius, kondicionavimo sistema, greičių dėžė).

Klientų patogumui siūlome automobilius išsinuomoti kartu su papildomu inventoriumi, tokiu kaip stogų bagažine, vaikiška kėdute ar GPS navigacija.

Už automobilio nuomą galima atsiskaityti VISA, MASTERCARD, DISCOVER ir AMERICAN EXPRESS mokėjimo kortele PAYPAL mokėjimo sistemos pagalba. Taip pat galima atsiskaityti kitais mokėjimo būdais (banko pavedimu, grynais) iš anksto susisiekus ir sutarus su Nuomotoju.

Klientas nemoka jokių papildomų mokesčių (kortelės mokesčių, apmokėjimo mokesčių).

Taip. Užstatas (frančizes dydžio) autorizuojamas („užšaldomas“) iš kliento kortelės automobilio klientui perdavimo metu. Užstato (frančizes dydžio) dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir yra viešai skelbiamas internetinėje svetainėje. Autorizacijai atlikti priimamos VISA ir MASTERCARD mokėjimo kortelės.

Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku ir turi būti grąžinami pilnu kuro baku. Priešingu atveju nuomininkas turi sumokėti už trūkstamą degalų kiekį ir 10 Eurų pripildymo mokestį.

Užsakymas patvirtintas

Užsakymo atšaukimas galimas ne vėliau kaip 24 val. iki užsakymo pradžios.

Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkas turi pranešti apie atšaukimą Nuomotojui el.paštu. Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkui gražinama puse užsakymo sumos, jei užsakymo suma didesnė nei 100 EUR.

Užsakymo patvirtinimo metu klientas turi galimybę pakeisti užsakymo duomenis suderinęs su Nuomotoju el.paštu.

Net ir patvirtinus užsakymą, papildomai galite išsinuomoti invetoriaus. Klientų patogumui siūlome papildomai išsinuomoti inventorių, tokį kaip stogo bagažinė, vaikiška kėdutė ar GPS navigacija.

Nuomos periodo metu

Nuomos periodo metu klientas turi galimybę pakeisti užsakymo duomenis suderinęs su Nuomotoju el.paštu. Klientų patogumui siūlome papildomai išsinuomoti inventorių, toki kaip stogo bagažinė, vaikiška kėdutė ar GPS navigacija.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais info@carsrental.lt arba telefonu +37067198888 24 val/parą.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais info@carsrental.lt arba telefonu +37067198888 24 val/parą.

Turiu grąžinti automobilį

Norėdami grąžinti nuomojamą automobilį kitu laiku/kitoje vietoje nei Jūs išsinuomavote, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais info@carsrental.lt

Norėdami grąžinti nuomojamą automobilį kitame mieste ar šalyje nei Jūs išsinuomavote, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais info@carsrental.lt.

Jeigu Nuomininkas grąžina automobilį vėliau nei nustatyta nuomos sutartyje, jis privalo sumokėti už papildomą nuomos laiką. Apie vėlesnį nei sutartyje nustatytą automobilio grąžinimo laiką, Nuomininkas iš anksto privalo apie tai informuoti Nuomotoją.

Mokėjimą patvirtinančius dokumentus galime atsiųsti nurodytu el. paštu.

SSL sertifikatas