Cars Rental
Užsakyti telefonu 24/7 +37067198888

Keleivių pervežimas

Siūlome keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų komfortiškais įvairių klasių lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais bei dideliais patogiais autobusais. Visada laiku būsite pristatyti į stotį, į oro uostą, viešbutį, seminarą, konferenciją ir t.t.

Organizuojame:

  • svečių pasitikimus Lietuvos ir kituose oro uostuose
  • pervežimus Lietuvoje ir už jos ribų
  • užsakomąsias keliones šventinėms progoms
  • transporto paslaugų teikimą konferencijoms, renginiams ar pan.
  • VIP klientų paslaugą (pasitikimas, vežimas pageidaujamais maršrutais, kliento laukimas ir t.t.)
image
image
image
image

Turime didelį transporto parką. Mes garantuojame profesionalumą, saugumą, konfidencialumą bei kiekvieno užsakymo patikimumą. Mūsų kompanijos patyrę vairuotojai saugiai Jus transportuos į Jūsų nurodytą vietą. Teikdami užsakymą, parašykite savo skrydžio informaciją ir informaciją apie jūsų kelionės vietą. Jūsų užsakymas bus patvirtintas per 24 valandas bei Jūs būsite laukiami numatytu laiku sutartoje vietoje! Susisiekite su mumis, mes pasiūlysime geriausią kainą!

Lengvųjų automobilių nuoma su vairuotoju

Būkite tikri, kad visada atvyksite laiku nejausdami įtampos dėl automobilių stovėjimo vietos paieškos, būkite atsipalaidavę ir laimingi.

Mikroautobusų bei autobusų nuoma su vairuotoju

Mes vykdome ne tik privačius keleivių pervežimus, bet ir didesnių žmonių grupių keleivių pervežimą patogiais mikroautobusais ir autobusais pagal kliento pageidavimą. Mes turime 7, 19, 27, 49 sėdimų vietų autobusus. Visi mūsų autobusai išvaizdūs, nuomojami įvairaus dydžio, atsižvelgiant į keliaujančiųjų skaičių.

SSL sertifikatas