Cars Rental
Užsakyti telefonu 24/7 +37067198888

Nuomos sąlygos

Nuomos sąlygos

 

UŽSAKYMAS

 

Užsakyti ir rezervuoti automobilį galima internetu (užpildžius vairuotojo - užsakovo anketą), telefonu arba el. paštu. Automobilis yra rezervuotas tik tada, kai gaunamas Nuomininko rašytinis (el.paštu) patvirtinimas arba apmokėjimas.

 

REIKALINGI DOKUMENTAI

 

Asmuo, norintis išsinuomoti automobilį, privalo pateikti pasą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti pasirinktą transporto priemonę, ir galiojančią kreditinę kortelę.

 

REIKALAVIMAI VAIRUOTOJUI

 

Išnuomotą automobilį norintis vairuoti asmuo turi būti ne jaunesnis 20 metų amžiaus, turi turėti tarptautinius reikalavimus atitinkantį ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei mažiausiai dviejų metų praktinio vairavimo patirtį.

 

NUOMOS LAIKOTARPIS

 

Trumpiausias automobilio nuomos laikas – 24 valandos. Automobilius galima išsinuomoti kiekvieną dieną 24 val. per parą.

 

AUTOMOBILIŲ SPALVA IR MODELIS

 

Automobilių spalva gali skirtis nuo internetinio puslapio nuotraukose esančių automobilių spalvų. Modelis gali skirtis nuo internetiniame puslapyje esančių automobilių modelių, bet turi atitikti tos pačios automobilio klasės arba turi būti aukštesnės klasės ir turi atitikti tokio pat automobilio charakteristikų (sėdimų vietų skaičius, durų skaičius, kondicionavimo sistema, greičių dėžė).

 

ATSISKAITYMAS

 

Už automobilio nuomą  galima atsiskaityti VISA, MASTERCARD, DISCOVER ir AMERICAN EXPRESS mokėjimo kortele PAYPAL mokėjimo sistemos pagalba. Klientas nemoka jokių papildomų mokesčių (kortelės mokesčių, apmokėjimo mokesčių). Taip pat galima atsiskaityti kitais mokėjimo būdais (banko pavedimu, grynais) iš anksto susisiekus ir sutarus su Nuomotoju. Užstatas (frančizes dydžio) autorizuojamas („užšaldomas“) iš kliento kortelės automobilio klientui perdavimo metu. Užstato (frančizes dydžio) dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir yra viešai skelbiamas internetinėje svetainėje. Autorizacijai atlikti priimamos VISA ir MASTERCARD mokėjimo kortelės. Jeigu Nuomininkas grąžina automobilį vėliau nei nustatyta nuomos sutartyje, jis privalo sumokėti už papildomą nuomos laiką. Apie vėlesnį nei sutartyje nustatytą automobilio grąžinimo laiką, Nuomininkas iš anksto privalo apie tai informuoti Nuomotoją.

 

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS

 

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne tik Nuomininkas, bet ir kiti asmenys, turintys Nuomininko sutikimą ir atitinkantys pagrindines nuomos sutarties sąlygas.

 

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS

 

Ši paslauga darbo dienomis darbo valandomis Vilniuje yra nemokama.

Šios paslaugos kaina ne darbo valandomis Vilniuje yra 15 EUR.

 

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS

 

Automobilis grąžinamas sutartyje nurodytu laiku ir vietoje. Grąžinimas kitu laiku/kitoje vietoje iš anksto suderinamas su Nuomotoju.

 

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

 

Besąlyginė Nuomininko atsakomybės (frančizes) dydis, net jeigu jis nėra asmeniškai kaltas dėl padarytos žalos automobiliui, jo priedams ar įrangai, priklauso nuo pasirinkto automobilio. Automobilis yra apdraustas nuo vagystės, tačiau Nuomininko atsakomybė neribojama, jeigu jis negrąžina automobilio raktų ir/arba dokumentų. Negrąžinęs raktų ir/arba dokumentų, Nuomininkas privalo visiškai atlyginti padarytą žalą. Pametęs automobilio raktus ar dokumentus, praradęs valstybinį numerį ar nepataisomai sugadinęs padangą, Nuomininkas sumoka 150 EUR mokestį (baudą). Nuomininko atsakomybė žalos atveju atlyginti padarytus nuostolius gali būti netaikoma (išskyrus tyčinį ir didelio neatsargumo atvejį), jeigu Nuomininkas už papildomą mokestį įsigyja SUPER papildomo draudimo paslaugą.

Visos draudimo rūšys negalioja ir yra atsakoma visa automobilio kaina:

- jei eismo įvykio metu nuomojama automobilį vairavo neblaivus, apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų vairuotojas;

- jei eismo įvykio metu nuomojamą automobilį vairavo trečiasis asmuo (neturintis nuomininko sutikimo, neatitinkantis sutarties reikalavimų);

- automobilis naudojamas ne pagal paskirtį, sportiniuose varžybose, nusikalstamai veikai.

 

NUOMOTOJO ATSAKOMYBĖ

Nuomotojas įsipareigoja:

- perduoti nuomininkui pilnai paruoštą automobilį su visais privalomais ir/ar nuomojamais priedais sutartoje vietoje, sutartu laiku, pilnu kuro baku;

- automobilį patikrinti per 24 val. nuo grąžinimo, aptikus defektų arba pageidaujant nuomininkui el.paštu/telefonu per 24 val. nuo automobilio grąžinimo informuoti apie patikros rezultatus.

 

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS/UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

 

Užsakymo atšaukimas galimas ne vėliau kaip 24 val. iki užsakymo pradžios.

Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkas turi pranešti apie atšaukimą Nuomotojui el.paštu.

Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkui gražinama puse užsakymo sumos, jei užsakymo suma didesnė nei 100 EUR.

Ekonomiškų ir kompaktiškų automobilių nuoma

Ekonomiškų ir kompaktiškų automobilių nuoma

Automatine pavarų dėže valdomų automobilių nuoma

Automatine pavarų dėže valdomų automobilių nuoma

Šeimoms pritaikytų automobilių nuoma

Šeimoms pritaikytų automobilių nuoma

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

SSL sertifikatas